Kontakt

Możesz się ze mną skontaktować poprzez:
Śmiało piszcie. Jeśli wpadnie wam jakiś pomysł, podeślecie sugestie na pewno wasze propozycje zostaną uwzględnione i jeśli będą ciekawe możliwe, że będzie z nich kolejny post.
Pozdr. Michał

4 komentarze:

 1. Kupujesz książki o survivalu?
  Czekam na recenzje, najlepiej polskich autorów.
  W 2015 roku wyszły dwie, w marcu 2016 planowana jest kolejna tzw. survivalowe sztuczki

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem w planach zakupić książkę znanego survival'owca Bear Grylls, jednak narazie się powstrzymałem (możliwe, że za niedługo kupie). Czytałem książki Adama Wajraka jednakże zazwyczaj one zamykały się w granicach informacji o przyrodzie, mimo to jeżeli nie bd to nikomu przeszkadzać (i czytelnicy o to poproszą) mogę zrecenzować również jego książki w końcu blog jest nie tylko i wyłącznie o survivalu. Bardzo mnie zainteresowała propozycja robienia recenzji i ta książka (sztuczki survivalowe) zdaje się być w moim typie :). Myślę, że jak tylko ją kupie i przeczytam to recenzja się pojawi. Dzięki wielkie za komentarz pamiętaj, że zawsze też odpisuje na poczcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I jak lektura poradnika "Sztuczki survivalowe"? Moim zdaniem bardzo rozsądnie napisana, wiele różnorodnych porad, także pro-ekologicznych, co już widać we wstępie. Poza tym soczewka gratis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jeszcze nie udało mi się jej przeczytać, ale obiecałem sobie, że w najbliższym czasie znajdzie sie w moich rękach. Nie miałem czasu jej zamówić i, co prawda nie było mnie trochę na blogu pod tym względem, że nie wrzucałem postów, ale mimo to jak zawsze starałem się tu zaglądać, odczytywać komentarze i na nie odpisywać. Przeczytałem parę recenzji tej książki i nawet jej fragment. Wydaje mi się, że jest warta zakupu i jak tylko ją dostane i przeczytam pojawi się na stronie recenzja. Dowiedziałem się, że do książki dorzucone są takie przedmioty jak: lusterko sygnałowe, soczewka Frasnela, linijka, zegar słoneczny, znaczniki trasy i podpałkę. Jeśli chodzi o to jak jest napisana to bardzo mi się podobały te fragmenty, które czytałem :) Mam też w planach wrzucać recenzje innych książek i nasuwa sie pytanie, czy czytelnikom nie będzie przeszkadzało to, że książki bd też czasami o przyrodzie, a nie tylko o surivivalu? Liczę na odpowiedź, czy nie jest to złym pomysłem i dzięki wielkie za komentarz :D

   Usuń